Rzucenie palenia z Planem Protal

Rzucenie palenia z Planem Protal

Dr Pierre Dukan w swej niezawodnej metodzie wziął pod uwagę każdy aspekt ludzkiego życia. Doskonale wie, iż to kuracja powinna być przystosowana do różnych typów organizmów ludzkich – łącznie z wliczaniem różnego rodzaju nałogów, a także chorób, i innych dolegliwości. W ten sposób proponuje osobom palącym wspaniałe rozwiązanie ich kłopotów. Palacze często nie chcą rzucić palenia tłumacząc się tym, iż po prostu przytyją. To właśnie kuracja doktora Pierra Dukana może przyczynić się do tego, iż nie zyskają oni kolejnych zbędnych kilogramów.

Osobom borykającym się z nałogiem poleca się zastosowanie Planu Protal od I fazy w najmocniejszym systemie.

Osoby o normalnej wadze, w zależności od wielkości nałogu, mogą zastosować różne kuracje zapobiegające przybraniu na wadze. Ludzie, którzy wypalali 10 papierosów w ciągu dnia powinni zastosować IV fazę Planu Protal, wliczając w to porcje otrąb owsianych i 1 dzień czystych protein. Bardziej zaawansowani palacze, którzy spalają powyżej 20 papierosów w ciągu dnia, winni natomiast zastosować mocniejszą kurację. Dla nich z pewnością idealnym rozwiązaniem będzie Plan Protal III stosowany przez kolejne IV miesiące. Po zakończeniu tego okresu można płynnie przejść do fazy IV i stosować ją przez następne 4 miesiące.

Inaczej rzecz ma się w przypadku osób mających skłonności do przybierania na wadze. Mając ten problem i paląc 20 papierosów dziennie, palacz powinien zastosować Plan Protal wg następujących wytycznych:

  • Faza II – system 1/1 – okres jednego miesiąca
  • Faza III – okres trzech miesięcy
  • Faza IV – okres sześciu miesięcy

Stosując powyżej wymienioną kurację i nie uzyskując widocznych efektów jesteśmy skłonieni do zastosowania Planu Protal w całości. By efekty były widoczne, musi on obejmować możliwie najdłuższe przedziały poszczególnych faz. Dieta musi być w tym przypadku stosowana do końca życia, aby dała pożądane rezultaty.